Stowarzyszenie Przyjazna Szkoła

Jak przystąpić do naszego stowarzyszenia?

2015-11-26 08:27

Nie ma nic prostszego, zajmie kilka minut a otworzy wiele możliwości współpracy

na rzecz dzieci i młodzieży z naszym Stowarzyszeniem.

 

Poniżej kroki rejestracji:

1. Sprawdź swoje cele statutowe czy są zbieżne z naszymi celami.

2. Rozpocznij rejestrację.

3. Wyszukaj w naszej wyszukiwarce swojej placówki po kodzie pocztowym (lewy, góry róg strony "rejestracja konta"), jeśli nie znalazłeś skorzystaj z opcji "dodaj".

4. Zweryfikuj dane, dodaj ewentualne brakujące informacje.

5. Dokonaj rejestracji Partnera.

6. Odbierz maila z umową partnerską.

7. Prześlij umowę oraz dokumenty (patrz: regulamin akcji).

8. Dokonaj aktywacji członkowskiej poprzez zalogowanie na indywidualnym panelu administracyjnym.

9. Promuj akcję 1% poprzez m.in. wydrukowanie plakatów, kolorowanek "mały wolontariusz", stworzenie ulotek, zamieszczenie baneru (do pobrania tutaj) informacyjnego na stronie internetowej umożliwiającego pobranie programu do wypełniania zeznań podatkowych, wyślij mailing. Skorzystaj z zakładki "dokumenty promocyjne" na naszej stronie.

W razie dodatkowych pytań napisz: listy@ps.org.pl lub zadzwoń do naszych konsultantów 32-222-22-22.

 

Stałe polepszanie warunków i jakości kształcenia oraz wychowania dzieci i młodzieży w Polsce na wszystkich poziomach edukacji - zaczynając od przedszkola, poprzez nauczanie podstawowe, gimnazjalne i licealne, na studiach wyższych kończąc, oraz nowoczesna, skuteczna edukacja dla dorosłych.

Stowarzyszenie „Przyjazna Szkoła" jest organizacją otwartą na wszelką współpracę służącą osiągnięciu perspektywicznego, strategicznego celu: ukształtowania silnego społeczeństwa obywatelskiego z profesjonalnym zapleczem edukacyjnym, warunkującym jak najlepsze funkcjonowania systemu szkolno-wychowawczego. Systemu łączącego harmonijnie możliwości domu i szkoły, dobrze służącego wchodzącemu w życie nowemu pokoleniu. Tak by w przyszłości jego przedstawiciele mogli reprezentować społeczeństwo w godny sposób i właściwie rozwiązywać rodzące się w nim problemy społeczne, ekonomiczne i polityczne.

Bogate w kapitał społeczny, silne, wyedukowane i świadome społeczeństwo obywatelskie to dalekosiężny cel, jaki przyświeca działaniom naszego Stowarzyszenia. 

copyright © 2010-2018 Stowarzyszenie "Przyjazna Szkoła"
Portalem zarządza EDU Logistic