Stowarzyszenie Przyjazna Szkoła

Przekaż 1%

Wybierz metodę wyszukiwania partnera.

Wyszukaj po kodzie pocztowym

Wpisz kod pocztowy, aby wyszukać partnerów z danej miejscowości.

-

Wyszukaj po województwie, powiecie, gminie

Wybierz województwo, powiat i gminę.


Po lewej znajduje się wyszukiwarka, dzięki której możesz znaleźć organizacje pozarządowe, które są naszymi Partnerami. Nasza akcja jest unikalną możliwością pozyskania pieniędzy z 1% podatku dla małych, lokalnych organizacji i grup nieformalnych, które nie są w stanie otrzymać statusu  Organizacji Pożytku Publicznego. Znajdź organizację filtrami, po czym wybierz przycisk z drukarką, który pozwoli Ci wypełnić Twoje zeznanie PIT.

Uwaga - przykład dotyczy zeznania PIT-37, w inny drukach pola mogą mieć inne numery - będą jednak opisane tak samo.

Doceniamy wysiłki i działania wszystkich małych organizacji. Ta akcja to dowód uznania dla ich wysiłków i umożliwienie im wsparcia ze strony podatników, dzieki naszemu pośrednictwu.

Powiedz o tej akcji przyjaciołom i znajomym. Wspólnie wspierajcie lokalne organizacje ze swojego sąsiedztwa i rozwijajcie z nami nowoczesne społeczeństwo obywatelskiej w Polsce!

Chcecie się znaleźć na tej liście? Zarejestrujcie się i przystąpcie do Akcji "1% dla mojej organizacji". To bardzo łatwe i pozwoli Wam na rozwinięcie skrzydeł. Możliwe, że za kilka lat dzięki aktywnym działaniom sami będziecie mogli uzyskać status OPP! 


copyright © 2010-2018 Stowarzyszenie "Przyjazna Szkoła"
Portalem zarządza EDU Logistic