Stowarzyszenie Przyjazna Szkoła

Dyrektorzy instytucji publicznych

Dyrektorzy instytucji publicznych o charakterze kulturalnym, edukacyjnym, wychowawczym (centrów kultury, domów kultury, domów poprawczych, domów dziecka itp.).
Podobnie jak dyrektorzy szkół i przedszkoli, działacie w obszarze szeroko rozumianej edukacji. Wy także, możecie zdobyć środki finansowe na działania swojej instytucji – warunkiem wykorzystania pieniędzy z Akcji „1% dla mojej organizacji” jest spożytkowanie ich na cele, zgodne z celami statutowymi Stowarzyszenia „Przyjazna Szkoła”. Uczestnictwo w naszej Akcji nie wymaga dużej ilości pracy osób zarządzających placówkami, a pozyskane środki mogą być wydatkowane w wygodny sposób.

Możecie skorzystać z naszej pomocy, a zgromadzone środki przeznaczyć na materiały dydaktyczne, remonty, doposażenie placówek, szkolenie kadry, itp. Wystarczy tylko podpisać umowę Partnerską i dostarczyć dokumenty - na jakiej podstawie funkcjonuje Wasza instytucja i jaki jest jej organ powołujący (może to być akt powołania organizacji i statut).
 
Dyrektorzy szkół, przedszkoli i organizacji, którzy są z nami już XI edycję nie mają wątpliwości co do współpracy i przejrzystości zasad - po kolejnym roku współpracy, kiedy udało im się pozyskać nawet do kilkudziesięciu tysięcy złotych, wiedzą już, że akcje „1 % dla mojej szkoły” i „1% dla mojej organizacji”  to doskonałe narzędzia. Ankieta przeprowadzona wśród uczestników potwierdziła pożyteczność tej akcji i jej pozytywny odbiór.

copyright © 2010-2018 Stowarzyszenie "Przyjazna Szkoła"
Portalem zarządza EDU Logistic