Stowarzyszenie Przyjazna Szkoła

Rodzice

Jesteście najliczniejszą grupą, do której kierujemy naszą Akcję. Nikt tak dobrze jak my i Wy - rodzice, nie może przecież wiedzieć, jak ważne dla nas i naszych dzieci są dobre wykształcenie, zdrowy tryb życia, możliwość rozwijania i realizowania zainteresowań naszych pociech. Przemiany, jakie nastąpiły w ostatnich latach w naszej ojczyźnie, uwidoczniły niestety, że coraz większy ciężar rozwiązywania problemów związanych z edukacją i wychowaniem dzieci spoczywa na nas, rodzicach. Czy tego chcemy, czy nie - uczestniczymy w życiu społeczno-gospodarczym naszego kraju i braki finansowe dotykają nas wszystkich w równym stopniu. Niedofinansowane szkoły, brudne korytarze, brak pomocy naukowych, zbyt mało lekcji wf, brak zorganizowanych, ciekawych zajęć pozalekcyjnych, czy niekorzystanie z nowoczesnych technologii w edukacji odpowiadających potrzebom młodych ludzi. To wszystko ma wpływ, na to kim w przyszłości będą nasze dzieci i jak potoczą się ich losy. Rozumiemy to i w miarę możliwości próbujemy wspierać szkołę i instytucje edukacyjne, łożąc dodatkowe środki na edukację prywatną, korepetycje, itp. Niemniej jednak, zawsze jesteśmy zmuszani do sięgania w głąb naszych portfeli, a im częściej to robimy, tym bardziej wzrasta stopień naszej frustracji.

Proponowana przez nas „Akcja 1 % dla mojej szkoły”, to nic innego jak wskazanie miejsca przekazania zapłaconych już przez nas podatków. Po raz pierwszy mamy możliwość, dzięki tej Akcji, powiedzenia „chcę, by moje pieniądze wsparły szkołę i lepszą edukację mojego dziecka, wnuka”. Nie są to małe kwoty w skali kraju i co najważniejsze, nic nas to nie kosztuje.

Jeśli nie zadysponujemy tych pieniędzy, zrobią to za nas urzędnicy. I nie liczmy na to, że wesprą szkołę, klub, czy kółko zainteresowań naszych dzieci, w małym miasteczku.
Jeżeli chciałbyś/chciałabyś przekazać 1% zapłaconych przez siebie podatków na szkołę, klub, kółko zainteresowań Twojego dziecka lub wnuka, to powiedz to nauczycielce, dyrektorowi szkoły, dyrektorowi przedszkola, trenerowi. Niech zapoznają się z naszą propozycją i podpiszą  z nami umowę Partnerską, a Ty wesprzyj ich swoim podatkiem. Partner naszej Akcji nie ponosi kosztów.

Przypilnuj tego i zobacz jak osoby odpowiedzialne za edukację naszych dzieci pozyskują fundusze zewnętrzne, nie sięgając do naszych portfeli.

Nasi Partnerzy, którzy są z nami już od 14 lat, dzięki Akcji uzyskują nawet po kilkadziesiąt tysięcy złotych (sprawdź na mapie).


copyright © 2010-2018 Stowarzyszenie "Przyjazna Szkoła"
Portalem zarządza EDU Logistic