Stowarzyszenie Przyjazna Szkoła

 • Dziękujemy za każdy 1%

  2016-05-24 10:13

  Dziękujemy za każdy 1%12. edycja akcji "1% dla mojej szkoły" oraz "1% dla mojej organizacji" - etap rozliczenia z urzędem skarbowym - mamy już za sobą. Składamy serdeczne podziękowania każdej osobie, która wskazała naszą organizację w swoim zeznaniu podatkowym. Każdy grosz zostanie przekazany na nasze cele statutowe, które ściśle powiązane są z rozwojem edukacji, w tym z rozwojem naszych

  czytaj dalej

  "Przyjazna szkoła" / 1% / Stowarzyszenie

 • Zapraszamy na Ogólnopolską Konferencję Samorządu i Oświaty Edukacja Przyszłości

  2015-02-26 11:40

  Zapraszamy na Ogólnopolską Konferencję Samorządu i Oświaty Edukacja PrzyszłościZapraszamy na Ogólnopolską Konferencję Samorządu i Oświaty Edukacja Przyszłości, która odbędzie się w  dniach 11-12 marca 2015 r. w Warszawie, w Teatrze Capitol oraz w Centrum Konferencyjnym Muranów. Konferencja ma charakter ogólnopolski. Swój udział potwierdzili już Sławomir Broniarz - prezes ZNP, Grzegorz Pochopień z Ministerstwa Edukacji Na

  czytaj dalej

  "Przyjazna szkoła" / Stowarzyszenie / konferencja

 • Kominikat ws. programu "Przyjazna Szkoła"

  2013-07-18 09:03

  Kominikat ws. programu Szanowni Partnerzy,W związku z licznymi telefonami skierowanymi do naszego Stowarzyszenia ws. programu "Przyjazna Szkoła" prowadzonego przez firmę: Krzysztof Bochno Usługi Informatyczne „Webmark” z Wrocławia informujemy, iż Stowarzyszenie "Przyjazna Szkoła" nie jest w żaden sposób związane informacyjnie, prawnie i finansowo z programem „Przyjazna Szkoła” or

  czytaj dalej

  "Przyjazna szkoła"

 • Szkoły w Wałbrzychu też czekają!

  2012-10-24 09:35

  W aktualnym numerze Tygodnika Wałbrzyskiego możemy przeczytać artykuł o naszym Stowarzyszeniu i możliwości wsparcia lokalnych plcaówek edukacyjnych w ramach akcji "1% dla Twojej szkoły". Przyłączamy siędo apelu i zachęcamy do zapoznania się z artykułem.

  czytaj dalej

  "Przyjazna szkoła" / artykuł

 • W Płocku też możemy wesprzeć szkoły!

  2012-10-24 09:33

  Dzisiejsze Życie Płocka przypomina o możliwości wspracia swoim 1% podatku jednej z miejscowych szkół w ramahc prowadzonej przez nas akcji. Dziękujemy redakcji i zachęcamy do przeczytania całego tekstu.

  czytaj dalej

  "Przyjazna szkoła" / artykuł

 • Szkoły w Koninie czekają na Twoje wsparcie

  2012-10-23 10:51

  Przegląd Koniński przypomina dzisiaj o możliwości wspracia jednej z lokalnych szkół swoim 1% podatku dochodowego. Rodzicu! Nie czekaj - Twoje dziecko zasługuje na to wsparcie!

  czytaj dalej

  "Przyjazna szkoła" / artykuł

 • Nasz rzecznik w Życiu Warszawy

  2012-10-23 10:49

  W dzisiejszym wydaniu Życia Warszawy, dodatku do Rzeczpospolitej, możemy przeczytać wywiad z naszym rzecznikiem prasowym - Adamem Tylkowskim. Rozmowa dotyczy możliwości przekazania 1% podatku dochodowego jednej ze szkół współpracujących z naszym Stowarzyszeniem. Zachęcamy do przeczytania zapisu całej rozmowy i wsparcia wybranej placówki.

  czytaj dalej

  "Przyjazna szkoła" / artykuł

 • Jeszcze trzy tygodnie!

  2012-10-23 10:47

  Dzisiejszy Dziennik Zachodni przypomina, że pozostały jeszcze trzy tygodnie na rozliczenie podatku dochodowego. Rodzicu, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś - wesprzyj szkołę, do której uczęszcza Twoje dziecko! Naprawdę warto!

  czytaj dalej

  "Przyjazna szkoła" / artykuł

 • 1 procent dla szkół

  2012-10-23 10:45

  Od dzisiaj na portalu ngo.pl możemy przeczytać wypowiedź naszego rzecznika prasowego na temat możliwości przekazywania 1% podatku dochodowego szkołom, które są stowarzyszone w ramach "Przyjaznej Szkoły". Gorąco zachęcamy zarówno do przeczytania całego artykułu, jak i  wsparcia jednej z tysięcy placówek! widomosci.ngo.pl/x/448048

  czytaj dalej

  "Przyjazna szkoła" / artykuł

 • Gazeta Szczecińska z nami!

  2012-10-23 10:42

  Chcielibyśmy bardzo podziękować redakcji Gazety Szczecińskiej, która w dzisiejszym artykule zachęca wszystkich do zaangażowania się w akcję "1% dla Twojej szkoły". To bardzo proste, a zyskać mogą tylko dzieci! Zachęcam do zapoznania się z całą publikacją.

  czytaj dalej

  "Przyjazna szkoła" / artykuł

copyright © 2010-2018 Stowarzyszenie "Przyjazna Szkoła"
Portalem zarządza EDU Logistic